• banner

O nas

Nowoczesne instalacje grzewcze

Nowoczesna i sprawna instalacja centralnego ogrzewania to w naszym klimacie podstawa funkcjonowania każdego budynku. Do jej budowy, rozbudowy czy modernizacji warto zatrudnić firmę z doświadczeniem, posiadającą odpowiedni sprzęt i zatrudniającą fachowców. Taką firmą instalatorską jest właśnie Instal-Tech. Przez wszystkie lata działalności, w ramach świadczonych usług instalatorskich wykonywaliśmy instalacje dla klientów indywidualnych, a także instytucjonalnych. Służymy Państwu fachowym doradztwem, zarówno w fazie projektowej, jak również w czasie użytkowania. Współpracujemy z renomowanymi producentami kotłów, pieców c.o. i instalacji centralnego ogrzewania. Do naszych partnerów należą m.in. Vaillant, Viessmann, Ulrich i De Dietrich. Stawiamy na współpracę na najwyższym poziomie, aby zagwarantować Państwu usługi i produkty zgodne z oczekiwaniami! Zaufało nam wielu klientów. Nieustannie dostosowujemy ofertę do Państwa oczekiwań. Jesteśmy otwarci zarówno na stałą, jak i jednorazową formę współpracy.

Zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie doradztwa energetycznego. Sporządzamy świadectwa energetyczne budynków w korzystnej cenie – uzależnionej od powierzchni, stopnia skomplikowania oraz posiadanych dokumentów projektowych. Dla naszych klientów przeprowadzamy analizy w zakresie oszczędzania energii i proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania dla inteligentnego domu. Dystrybuujemy funkcjonalne i ekonomiczne produkty. Łączymy sprawdzone rozwiązania z innowacyjnymi pomysłami.

Świadectwa energetyczne – postaw na doświadczenie

Charakterystykę energetyczną budynku sporządzamy na terenie województwa mazowieckiego. Wizyty na obiekcie trwają ok. 5-7 dni. Ceny ustalamy indywidualnie ze zleceniodawcą, biorąc pod uwagę wielkość budynku, zgodność dokumentacji technicznej ze stanem faktycznym oraz konieczność wykonania inwentaryzacji. Posiadamy stosowne uprawnienia do wystawiania certyfikatów energetycznych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm w działaniu!

Dlaczego audyty energetyczne?

Audyt energetyczny jest niezbędnym opracowaniem do uzyskania dofinansowania inwestycji w dziedzinie oszczędzania energii. Jeżeli zatem planują Państwo rozpoczęcie procedury związanej z ubieganiem się o zwrot części kosztów, to warto skorzystać z pomocy doświadczonej firmy instalatorskiej, która wykona audyt energetyczny. Firma instalatorska Instal-Tech z Mińska Mazowieckiego wykona dla Państwa niezbędne prace oraz przygotuje profesjonalną dokumentację.

Co to jest certyfikat energetyczny?

Jest to dokument, który określa wielkość zapotrzebowania na energię niezbędną do zaspokojenia potrzeb związanych z użytkowaniem budynku lub lokalu, czyli energię na potrzeby ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji i klimatyzacji, a w przypadku budynków użyteczności publicznej, również oświetlenia.

Dla potrzeb sporządzenia charakterystyki energetycznej budynków przemysłowych i magazynowych nie uwzględnia się ilości energii dostarczanej do tych budynków dla celów technologiczno-produkcyjnych. Obowiązek posiadania świadectwa charakterystyki energetycznej budynku, lokalu mieszkalnego lub części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową wynika z prawa europejskiego.

Solar thermal